pátek 17. ledna 2014

První Zajíc v krabici☺

Dnes je den D pro Zajíce v krabici. Že nevíte, o čem mluvím? Tak si přečtěte článek zde. Dnes jsme obdrželi našeho prvního Zajíce v krabici a tak tu pro Vás mám krátkou recenzi.
Jak asi víte, je to úplně nový projekt a tak jsme nikdo nevěděl, do čeho vlastně jdeme. Ano, dočetli jsme se na jejich webu "vo co gou", ale i tak. Tak trošku zajíc v pytli. Pardon. V krabici.

Balíček je doručován doporučeně, takže jste informováni o jeho doručení sms a emailem. Je pečlivě zabalen a po jeho rozbalení na Vás vykoukne krásné víčko se zajíci.  Samozřejmě ale to nejdůležitější se skrývá uvnitř. Obsah krabice je důkladně zabalen, aby nedošlo k jeho poškození. 

Krabice obsahuje i spoustu povídání, uvítání, představení, kartičky se zdravými recepty a informace ke každé potravině, která se uvnitř krabice nachází. 


A tady už máme obsah prvního Zajíce v krabici. Samé zdravé a chutné věcičky. Už se těším, až je ochutnám. 
První Zajíc v krabici obsahoval: jáhlovou kaši, borůvkový džem, zázovorové bonbony, cizrnovou mouku, jitrocelový sirup, řasu a zdravou náhradu octa.

Za mě tedy rozhodně mohu Zajíce v krabici doporučit a už se těším na další měsíc. 
Palec nahoru za skvělý nápad a velké DÍKY celému týmu! 

Proč si objednat zajíce v krabici?
Máte možnost každý měsíc být překvapeni a dostat krabici plnou zdravých a kvalitních věciček! Obohatíte si jídelníček a vyhnete se stereotypu na talíři. Navíc, při výběru potravin zohledňují i potravinové alergie a stravovací návyky, které uvedete v dotazníku objednávky, obsah zásilky je v rámci možností individuálně upravován. Dalším velkým plusem je, že každá zásilka obsahuje podrobné informace o jednotlivých produktech, jejich složení a i tipy, kde je koupit. Suroviny, které je dále třeba upravit navíc obsahují i návody a recepty, jak s nimi v kuchyni vykouzlit opravdové lahůdky. Co víc si přát?☺ Že by poštovné zdarma? Inu dobrá, poštovné budete mít také zdarma. Tak co, už objednáváte? Pokud chcete nejprve vyzkoušet, "o co vlastně de", objednejte si svého prvního zajíce v krabici za pouhých 350Kč!
Pokud si chcete zajíce předplatit na 3 měsíce, objednejte si čtvrtletního zajíčka za úžasných 1020Kč
A pokud jste se do zajíce zamilovali, využijte jedinečnou nabídku a objednejte si šestiměsíčního zajíce za krásných 1980Kč

Nebo využijte jedinečné možnosti a zakupte dárkový poukaz a můžete někoho obdarovat.7 komentářů:

 1. už se těším až to všechno ochutnáme!!!! zatím jsem prubla jen ty bonbony a ty jsou prostě boží!! :)

  OdpovědětVymazat
 2. A já si právě zkazila překvapení, pro balíček si jdu až zítra :) Ale aspoň se mám na co těšit! :)

  OdpovědětVymazat
 3. Bohuzial, pre zaujemcov zo Slovesnka je to cenovo nevyhodne aspon teda podla mna...za 7 zdravych vyrobkov je 18 eur skutocne vela..skoda.

  OdpovědětVymazat
 4. Taky jsem si dnes vyzvedla na poště :-)

  OdpovědětVymazat
 5. Bohužel se Slovenskem je to obtížnější, prozatím nemáme možnost posílat krabičky jinak než za vyšší cenu... Nicméně doufám, že to časem vymyslíme lépe, abyste se i na Slovensku mohli radovat :)

  OdpovědětVymazat
 6. Taky už jsem o balíčku napsala :) A jsem naprosto nadšená!! Fakt super! A už se těším na únor :)

  OdpovědětVymazat