WWW.MOJETELOMOJEVOLBA.CZ

VIP ceny pro fanoušky Moje Tělo Moje Volba


Je mi ctí prozradit Vám, že jsem navázala spolupráci s eshopem
Zdraví a fitness, který mně i mým fanouškům nabídl nakupování za VIP ceny. Pokud tedy chcete této nabídky využít a ušetřit, zde najdete návod, jak na to. 

Jak získat VIP ceny pro své nákupy?
Úplně jednoduše. Stačí se jen zaregistrovat na stránkách eshopu, čímž si zajistíte možnost sledování stavu svých objednávek a nebudete muset při každé objednávce vyplňovat své údaje znovu a znovu, pouze se přihlásíte. Po úspěšné registraci zašlete email na adresu obchod@zdraviafitness.cz s textem "Žádám o zařazení do VIP cen Moje Tělo Moje Volba". No a to je vše. Jakmile vám přijde potvrzení, že Vám ceny byly nastaveny, můžete se přihlásit na stránkách eshopu a vesele objednávat za VIP ceny. 

Musím email se žádostí posílat před každou objednávkou?
VIP ceny budete mít ve svém účtu nastaveny už napořád, není tedy nutné při dalších objednávkách něco řešit, budete je mít nastaveny pod svým přihlašovacím jménem a heslem. 

Chtěl bych eshop a VIP ceny doporučit i rodině a kamarádům, aby taky ušetřili, můžu?
Pokud budete chtít někomu z rodiny nebo kamarádům zajistit také VIP ceny, stačí mu jen přeposlat návod, jak na to a i oni mohou těchto skvělých cen využít.Porovnání mé první objednávky: 
Protein Shape Mash: běžná cena 239 Kč  registrovaný zákazník 227 Kč 
VIP cena 201 Kč
Nápoj Aplro: běžná cena 70 Kč registrovaný zákazník 66 Kč 
VIP cena 62 Kč
Chia semínka: běžná cena 160 Kč registrovaný zákazník 109 Kč 
VIP cena 99 Kč

Rozdíl v objednávce: běžná cena 469 Kč, registrovaný zákazník 402 Kč, VIP zákazník 362 Kč. 

Na mé první objednávce můžete krásně vidět, že rozdíl VIP cen je přes 100 Kč oproti běžným cenám v eshopech. Čím vyšší objednávka, tím samozřejmě ušetříte více. Ale i když děláte malé objednávky, každá koruna se počítá.