pondělí 15. dubna 2013

Začínám - už zase ☺

Tak dnes jsem se rozhodla, že už bylo dost poflakování a pustila se opět do cvičení ☺. Pěti týdnní pauza ( pro ty, co nevědí proč, článek zde ) byla podle mě dostačující a tak jsem dnes už nevydržela. Začala jsem opět s Jillian 30 Day Shred Level 1 a cítím se báááááááááječně! ☺ Možná se ptáte, proč jedu zase od začátku. Přemýšlela jsem, jestli nepokračovat, kde jsem skončila, ale nakonec jsem se rozhodla jít do toho znovu od levelu 1. Pauzu jsem měla celkem 6 týdnů a to už je znát a navíc, si to ráda s Jill zopáknu ☺. Aspoň vím, co budu následujících 30 dnů dělat ☺. 
Dnes jsem měla i po delší době proteinový koktejl, takže jsem si vážně "chrochtala" blahem ☺. Jinak, pracuji nyní na druhém dílu miniseriálu o jídle - Oběd a také mám rozdělaný druhý díl seriálu Boříme mýty - tentokráte zaměřený na mýty o cvičení, takže se těšte ☺. Jdu do toho opět naplno ☺.

6 komentářů:

 1. Držím palce, začátky jsou někdy těžký, ale důležitý! :)

  OdpovědětSmazat
 2. Držim palce, ja som na tom rovnako, tiež som necvičila asi 3-4 týždne, takže od včera idem do toho nanovo, akurát ja so si už nechala Ripped in 30 :-) Takže spolu do toho...

  OdpovědětSmazat
 3. Mohu se zeptat to cvičíte stále a to jedno video každý den ? :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 30 Day Shred obsahuje 3 levely a každý ten level se cvičí 10 dnů :)

   Smazat