středa 20. prosince 2017

Recenze: Rutina.cz

Dnešní recenze je pro mě tak trošku srdcovou záležitostí, protože Marušku znám takřka od jejích začátků. Byla pro mě velkým vzorem a inspirací při mém seznamování se se zdravým životním stylem a teď, když mám psát recenzi na její domácí cvičení, jsem trošku nesvá a nervózní. Ale pojďme na to. 😊Maruška je maminka dvou dětí, která se rozhodla změnit svůj životní styl a zatočit s kily, které se jí během těhotenství podařilo nabrat. Během dvou let se proměnila k nepoznání, jak můžete sami vidět na fotce, a své zkušenosti se rozhodla předat dál prostřednictvím svých webových stránek www.rutina.cz. Rutina je dnes ve fitness světě velmi známá a stejně jako někdo chodí do posilovny, my chodíme do Rutiny. Stalo se to pro nás už takovou rutinou jít si zacvičit na stránky Rutina. 💪


Co to tedy vlastně ta Rutina je? 
Můžeme říci, že jde o jakousi domácí posilovnu/tělocvičnu. Nemusíte nikam chodit, jednoduše z pohodlí svého domova cvičíte a hubnete. Maruška nabízí spoustu videí se sestavami pro úspěšné hubnutí a tvarování postavy a to jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé.
Cvičení je vždy rozděleno do dvou částí - kardio a posilování - a trvá dvacet až třicet minut, a to včetně zahřátí a protažení. Ke cvičení není třeba žádné speciálního vybavení, i když pro fajnšmekry se najdou speciální sestavy jako třeba TRX nebo kettlebell.


Rutina ale není jen cvičení... 
Webové stránky Rutina prošly za dobu své existence rozsáhlou rekonstrukcí a nyní jsou velmi přehledné a poutavé. Najdete zde vše, co ke zdravému životnímu stylu potřebujete - cvičení, stravu, motivaci, recepty, rady a tipy, prostě vše na jednom místě.
Odkazy na cvičení jsou rozdělené podle partií, na které jsou zrovna zaměřené. Část zaměřená na stravu zase nabízí přehled receptů pro jednotlivá denní jídla. Nechybí tu ani motivační proměny a nově Maruška nabízí i tzv. zdravotní cvičení zaměřená na bedra a pánev s fyzioterapeutickým výkladem, které je vhodné zejména pro maminky po porodu nebo pro ty, které trápí bolest zad.


Rutina je tu pro Vás každý týden v novém
Nač ztrácet čas vymýšlením a hledáním různých cvičení. Rutina přináší každý týden plán pro jednotlivé dny a to jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé. Většinou se čtyři dny v týdnu cvičí a 3 dny je volno. U každého dne si jednoduše kliknete na odkaz a zobrazí se Vám veškeré info o daném cvičení - jaké pomůcky budete potřebovat, jak dlouho se cvičí sestava, jak dlouho se zahřívá/protahuje, rozpis jednotlivých cviků a samozřejmě také video se cvičením.
Ale pokud si chcete plán sestavit sami, máte možnost si volně vybrat ze všech cvičebních videí, protože vše je přehledně rozděleno a popsáno.
Maruška vždy každý cvik detailně popíše a předvede a zároveň také upozorní, jak cvik nedělat. Proto se nemusíte bát, že byste cvik prováděli špatně nebo že byste nevěděli, jak na něj. Celé cvičení pak Maruška odcvičí poctivě s námi a ještě se u toho pořád usmívá.😊

Rutina za méně než korunu denně
Maruška má spoustu videí na youtube, podle kterých můžete cvičit zcela zdarma. Nabízí ale také VIP členství pro ty, co to myslí skutečně vážně a jdou do toho naplno. Jakmile se stanete VIP Rutina členem, získáte přístupy ke všem cvičebním videím a k výživovým článkům a výzvám. VIP členství můžete získat buď na měsíc, tři měsíce, půl roku nebo rok a to už za méně než než korunu denně. 👍Rutina 💓
Web Rutina se stal jakýmsi "poutním místem" pro všechny vyznavače zdravého životního stylu. Protože nabízí vše pod jednou střechou. Rutiňáci a rutiňačky se tu scházejí, aby se pochlubili svými úspěchy a namotivovali se do dalšího boje. Maruška, která tuhle skvělou partu vede, je úžasná žena, pro kterou je práce zábava a která je inspirací pro spoustu žen. Stejně tak i pro mě. Děkuji za možnost být součástí. 💓

Ukázka cvičení s Maruškou

Žádné komentáře:

Okomentovat