neděle 10. března 2013

Protein Delite - Recenze

Když jsem se rozhodla, že začnu užívat proteinový doplněk, tak jsem nejprve prolezla internet a pročetla si různé diskuse a recenze na ten daný výrobek, abych měla jistotu. Na poprvé jsem zvolila Protein Delite. Tento protein pochází od firmy Scitec Nutrition, což je skvělá a známá značka a hlavně jde o syrovátkový protein.
Na výběr máte z několika příchutí - mléčná čokoláda, vanilka s lesními plody, ananas s vanilkou, jahoda s bílou čokoládou, malina s jogurtem, čokoláda s kokosem, mandle s kokosem - a z několika objemů - 500 gramů, 1 kg a 4 kg. Půl kilové balení vydrží cca na měsíc a půl ( při jedné dávce denně ). Proteinová složka je zde zastoupena kombinací kvalitních proteinů pomalu i rychle se vstřebávajících, které zajistí odpovídající a dlouhodobou výživu pro Vaše svaly.


Co rozhodně musím vyzdvihnout na tomto proteinu je opravdu vynikající chuť a opravdové kousky ovoce a čokolády. Vždycky jsem se na svůj koktejl těšila, protože jsem to měla jako takovou malou sladkost :-). Chutná výborně a je slaďoučký. Navíc ještě i krásně našlehaný. Takže rozhodně není čeho se bát, proteinový koktejl Delite jistě bude chutnat i Vám - stačí jen vybrat tu správnou příchuť ( já měla jahoda s bílou čokoládou ).  

  Cena tohoto proteinu se pohybuje okolo 450 Kč za půl kilové balení.


Doporučené dávkování od výrobce: 


 • ženy: rozmíchejte 2/3 odměrky (20 g) Protein Delite ve 200 ml mléka nebo vody
 • muži: rozmíchejte 1 odměrku (30 g) Protein Delite v 300 ml mléka nebo vody
 • pijte 1 - 2 nápoje denně, po tréninku nebo před spanímV recenzích na internetu se o tomto proteinu dočtete následující: 
 • Špičkový protein, určený jak pro redukční diety, tak pro objemové fáze tréninku jako zdroj bílkoviny živočišného původu. Výborný je rovněž při trénincích zaměřených na zkvalitnění muskulatury a prokreslení jednotlivých svalů. V redukčních dietách je možno Protein Delite nahradit večeři a některé jídlo během dne. Díky velmi nízkému obsahu tuku, zajišťuje přísun potřebných bílkovin bez zbytečných kalorií. V objemových fázích doporučujeme užívat 45 min po tréninku a před spaním. Možno i během dne mezi jídly. Každou dávkou dodáte tělu 19.5g kvalitní syrovátkové bílkoviny.
 • Doporučujeme v dietě nebo jako vynikající nápoj pro ty, kdo mají málo bílkovin ve stravě. Neuvěřitelná chuť!
 • Protein Delite je dokonalým proteinem, zvláště pro ženy. Přestože se rozhodnete pro dietu, můžete si pochutnat na oblíbených sladkostech – v našem lahodném koktejlu. • 3 komentáře:

  1. Chtěla bych se zeptat, jak si protein připravujete? Už nějaký ten měsíc cvičím s Jill, teď sem najela na Insanity a chtěla bych zařadit do své stravy i protein, který by mi večer plně nahradil jedno jídlo. Někde jsem četla recept, kde se do proteinu přidával i banán, ale bylo mi řečeno, že banán není zrovna na hubnutí dobrý. Předem díky za odpověď.
   Helena

   OdpovědětSmazat
   Odpovědi
   1. Proteinový koktejl je pouze a jen prášek smíchaný s vodou nebo mlékem ( doporučuji spíš mléko - chutná to lépe a zasytí to, takže to klidně můžete mít jako svačinu po cvičení ). Prodávají se různé příchutě proteinu ( jahoda, banán,čokoláda, atd ),takže je zbytečné ještě do toho něco dávat. Pokud ale máte na mysli banánový shake, tak pak ano. Shake se připravuje třeba z mléka ( tvaroh, jogurt ), ovoce, můžeme dát i semínka a může být i trocha kakaa a chutná opravdu báječně a zasytí na delší dobu :-)

    Smazat
   2. Děkuji za odpověď! :-) Na Protein Delite jsem četla všude jen dobré recenze, takže ho nakonce asi zvolím i já :-)

    Smazat