úterý 1. listopadu 2016

Zdravé vánoční dárečky 2016

Z prvotního nápadu se stala tradice a já ji rozhodně nebudu porušovat. Akce Zdravé vánoční dárečky je opět tu! Letos už počtvrté! ☺ Vánoce se neúprosně blíží. Co takhle si je trochu zpříjemnit a ozvláštnit?
Vymyslela jsem akci "Zdravé vánoční dárečky". Spočívá v tom, že všichni, co by měli zájem se této akce zúčastnit, by se rozlosovali a navzájem se obdarovali. Podmínkou by bylo, aby to byl dáreček, který nějak souvisí se zdravým životním stylem a určíme i maximální hodnotu dárku ( aby někdo nekoupil dárek např. za tisíc korun a někdo za deset korun☺).

Kdo bude mít zájem se akce zúčastnit, pošlete mi prosím email na maminazdenina@gmail.com a uveďte své jméno a celou adresu (abychom věděli, kam dárek zaslat). Abyste stihli dárek pořídit a poslat, a aby stihl obdarovanému dojít do Štědrého dne, tak uzávěrku přihlášek do této akce dáme 30.11.2016. Pak rozlosuji jména a pošlu každému jméno a adresu, kam má dáreček poslat (že bych poslala všem mojí adresu? ☺). 
Vy samozřejmě už nyní můžete přemýšlet, co pošlete, případně to i koupit, ať se to nenechává na poslední chvíli a dáreček opravdu stihne přijít včas (známe Českou poštu).
Po Vánocích si pak navzájem řekneme a ukážeme (fotky), co jsme dostali. Co Vy na to? Půjdete do toho? Necháte se obdarovat úplně cizím člověkem třeba i z druhého konce republiky? Chcete dostat něco, co byste asi od rodiny a přátel nedostali? Chcete být pod stromečkem zase překvapení? 


Účastníci akce souhlasí s těmito podmínkami: 

1. Do akce je nutné zaslat přihlašovací email nejpozději do 30.11.2016. 

2. Účastník souhlasí se sdělením celé adresy bydliště pro zaslání vánočního dárečku.

3. Obdarování je vzájemné, takže je nutné pro  druhou osobu vybrat a odeslat dáreček. 

4. Dáreček je nutné zaslat tak, aby obdarovanému stihl dojít do Vánoc.

5. Dáreček musí nějak souviset se zdravým životním stylem.

6. Dáreček musí být v hodnotě cca 100 Kč. (pokud chcete koupit dražší, je to Vaše věc)

7. Účastník se zavazuje dáreček rozbalit až na Štědrý den. 

8. Účastník se se svým dárkem a pocity může podělit s ostatními po Vánocích  na FB stránkách MTMV.

9. Pokud máte nějaké zdravotní omezení, jste alergici, apod, napište mi to, ať neobdržíte dáreček, který nebudete moci použít. 


Už teď se těším na reakce a dárečky! -----------------------------------------------------------------------------


Žádné komentáře:

Okomentovat