úterý 19. července 2016

Jak sehnat programy Jill?

Chystám velkou akci, při které chci společně odcvičit všechny workouty naší oblíbené Jill. A protože se pořád dost lidí ptá, kde najdu to a kde tamto, sepsala jsem pro vás možnosti, kde seženete cvičení s Jill.

1. Kup si dvd.
U nás její dvd nabízí eshop Arara.cz. Některé tituly ale seženete pouze objednáním ze zahraničních serverů, tudíž je třeba počítat s větší částkou za poštovné a také s delší dobou doručení (např.amazon.com). 


2. Buď členem Fit Fusion
Fit Fuison je jakási virtuální tělocvična, ve které máte k dispozici miliony a miliony cvičebních videí od všech možných známých i méně známých trenérů. Některé workouty Jill včetně těch nejnovějších jsou vám zde k dispozici. Členství stojí 10 USD měsíčně ( asi 250 Kč ) a prvních 14 dnů máte zdarma. Najdete zde tyto programy Jill: Hot Body, Healthy Mommy,  Killer Arms and Back, Killer Body, Beginner Shred, One Week Shred, Yoga Inferno, Hard Body, Killer Abs, Extreme Shed & Shred, Ripped in 30, Kickbox Fast Fix, Killer Buns & Thighs.


3. Youtube nebo jiné severy k přehrání
Některé workouty seženete volně k přehrání na youtube nebo jiných serverech. Samozřejmě ale je nutno počítat s tím, že to je jen nelegální kopie, kterou tam někdo umístil a která dříve nebo později ze serveru zmizí kvůli porušení autorských práv. 

4. Stáhni si
Ano, i tato možnost tu samozřejmě je. V dnešní době seženete cokoliv, google je mocný, stačí zadat ten správný výraz a vypadne vám spousta odkazů, u nás nejčastější server je asi ulozto.cz. Jen upozorním, že pokud si stahujete pro sebe a nikde se tím nechlubíte, tak ok. Ale mějte stále na paměti, že jde o nelegální kopie a šířením takových odkazů si zaděláváte na problém. Více o tomto tématu zde

Toť mé rady. Popřemýšlejte, co vám nejvíce vyhovuje a připravte se, na konci srpna to vypukne. Jill toho má opravdu hodně, tak ať nesháníte vše na poslední chvíli. Budu se těšit!

PŘIDEJTE SE K NAŠÍ SKUPINĚ I VY!

2 komentáře:

  1. Nešlo by sepsat seznam všeho, co se bude cvičit, ať si to můžem "odškrtat" a jsme připravený? :-)

    OdpovědětVymazat