čtvrtek 21. května 2015

Otázky, na které není odpověď...

1. U fotky proměny dotaz: Super, jak si to dokázala?
No jak asi? Vysedáváním u tv a požíráním chipsů ne... Jasně že vyváženým jídelníčkem a cvičením. Jinak to nejde. NEJDE!

2. Mám ATB/úraz/nemoc, můžu cvičit?
Jednou provždy NE! Připadá Vám v pořádku zatěžovat tělo, které se pere s nemocí/prášky/úrazem, ještě cvičením??? Dejte si pauzu, dejte tělu čas na regeneraci, nic Vám neuteče. VYJÍMKY NEJSOU!


3. Napište mi svůj jídelníček, nemám čas sestavit si svůj/nevím, jak si sestavit svůj.
Můj jídelníček je můj jídelníček a tvůj jídelníček je tvůj jídelníček. Nelze vytvořit jeden jídelníček, podle kterého by se stravovalo x lidí. Každý máme jiné potřeby, jiný denní režim, jiné chutě, jiný bazál, jiný výdej, atd atd. Takže jídelníček někoho jiného je Vám k prdu. Ne, neříkejte mi, že to je jen pro inspiraci. Pro inspiraci můžete mrknout na fotky jídel, kterých je všude plno, k tomu nepotřebujete celodenní jídelníček. Tečka.

4. Můžu si dát tohle?
Proč bys proboha nemohla? Jsi snad svéprávná osoba a tak se sama musíš umět rozhodnout, co a jak. Jednou provždy, jíst můžeš naprosto cokoliv, nevyhýbej se ničemu, akorát množství a četnost jsou různé. Když máš chuť na todle, dej si to. Přece nebudeš jíst to, co ti schválí x cizích lidí z internetového prostředí...

5. Potřebuju zhubnout x kg za tudle dobu. Jak to mám udělat?
No tak to přeju hodně štěstí. Doporučuji ale zůstat nohama na zemi. Prostě neexistuje, že budeš jíst s prominutím jako prase, pak najednou si uvědomíš, že je květen a že v červenci jedeš na dovolenou a honem honem rychle hubnout. Tak to prostě nejde. Ne nadarmo se říká, že "sexy těla v plavkách se vytváří v zimě". Nenechávej to na poslední chvíli, nemysli si, že to půjde tak nějak samo. Nepůjde. Ta kila si taky určitě nenabrala za měsíc, za dva, že? Tak jak si můžeš myslet, že se jich za měsíc zbavíš???

6. UŽ 5 dnů jím zdravě, cvičím a nehubnu. Co dělám špatně?
Ach jo... 5 dnů... Pět dnů.... PĚT DNŮ... P - Ě - T  D - N - Ů ! Chápete?! Strašně krátká doba. Kolik kilo jste nabrali za 5 dnů nezdravé stravy? Prostě se smiřte s tím, že hubnutí je běh na dlouhou trať a nečekejte zázraky ze dne na den.

7. Potřebuju zhubnout zadek/břicho, jak na to?
No pořád stejně. Nejde hubnout jen určitou část těla. Zpevnit a rýsovat ano, ale hubnout ne. Hubnutí je vždy komplexní, takže pořád platí to samé - zhubnete tak, že budete jíst zdravě a budete se hýbat.

8. Poraďte, jaký si koupit spalovač/protein/BCAA...
Žádný. Pokud se nechystáte v nejbližší době na fitness soutěž nebo nejste profi kulturista, tak tyhle umělotiny vážně nepotřebujete. Stačí vyvážený jídelníček a pohyb a půjde to.

9. Máte zkušenost s tou a tou dietou?
Jednou provždy - všechny diety, které nejsou ze zdravotních důvodů, stojí za hovno prd.

10. Máte zkušenost s hubnoucíma kalhotama/strojem/bobulema/koktejlem atd?
Jednou provždy - neexistuje žádný zázračný výrobek, který by Vás zbavil nadbytečných kilogramů. N - E- E - X - I - S - T - U - J - E !Jediný způsob, jak zhubnout je zdravý jídelníček a cvičení. Nic jiného Vám nepomůže. Nevěřte reklamám, nevěřte a nepodporujte šmejdy. 

11. Zhubli jste po tomhle cvičení?
Každý jsme jiný, stejně jako každému se líbí jiná hudba, jiné filmy, tak každý má rád jiné cvičení a hlavně, na každého může fungovat jinak. Cvičení je vždy určeno ke zhubnutí, zpevnění. Otázkou zůstává, jak bude fungovat na Vaše tělo a jak Vás bude bavit. A to jsou otázky, na které získáte odpověď jedině tím, že ho prostě sami na sobě vyzkoušíte... 

5 komentářů:

 1. Tyto otázky miluju :D Perfektní!!

  OdpovědětSmazat
 2. Díky! skvělé, jen kdyby to dotyčné osoby respektovaly :D

  OdpovědětSmazat
 3. Super palev nahoru.Ja se nad tim usmivala ale ve skutecnosti mi tyhle otazky tocej.Minule sem na bod 1 reagovala jako vy zde a dostalo se mi odpovědi "nejaka chytra ne?"Co dodat...

  OdpovědětSmazat
 4. To mě pobavilo!!! 2&5 jsou TOP!!! :-)

  OdpovědětSmazat
 5. Super článek! :) Dost mě pobavil, protože tyhle otázky čtu v různých diskuzích dnes a denně...a to by si člověk myslel, že v dnešní informované době budou lidi umět používat zdravý rozum. :D

  OdpovědětSmazat