pondělí 13. října 2014

Rozloučení

Chtěla bych se s Vámi všemi rozloučit. Termín porodu se blíží - já pevně doufám, že to bude už každým dnem, protože ta bolest je fakt nesnesitelná. Nevím, kdy se opět ukážu na blogu, potrvá než se s mimčem sesynchronizujeme, ale budu se samozřejmě snažit co nejdříve. Mám ještě pár restíků, co se recenzí týče, takže se pokusím to zvládnout ještě do porodu a taky bych ještě chtěla stihnout devátou společnou výzvu. Snad se podaří.
Jinak, info o narození mimča bude určitě ihned v naší skupině na facebooku - někoho pověřím, aby dal vědět. Já internet v mobilu nepoužívám, takže já se ozvu, jakmile se ke mně do porodnice dostane noťas. Zatím ještě ani není jisté, jestli budu rodit normálně nebo opět císařem, musím počítat se vším, takže je možné, že se doba strávená v porodnici protáhne. 
Dovolím si ještě trošku infa k organizaci a týká se to hlavně naší skupiny - prosím všechny členy o dodržování pravidel. Sice nad sebou nebudete mít "můj bič", ale věřím, že snad nikdo záměrně situace nevyužije a nebude porušovat pravidla. Jiného správce určovat nebudu, věřím, že to zvládneme. 
Tak tedy mějte se tu hezky, cvičte, jezte zdravě a já se budu těšit až už nebudu 2 v 1. 


7 komentářů:

 1. Hodně štěstí!

  OdpovědětSmazat
 2. Ať vše dopadne jak má a jste oba v pořádku a zdravoučcí....hodně sil

  OdpovědětSmazat
 3. Moc držím palečky, ať všechno dobře dopadne. Seš super ženská a právě kvuli tvému blogu jsem se pořádně opřela do hubnutí a ejhle 11kg dole!

  OdpovědětSmazat
 4. Já taky přeju, ať je všechno v pořádku a brzy na shledanou.

  OdpovědětSmazat
 5. Zdeni, držím palce, ať je vše dle Tvých představ nebo alespoň za těch nejlepších podmínek pro danou chvíli. Těšíme se na pozitivní zprávy!!!

  OdpovědětSmazat