středa 23. dubna 2014

Nová kniha Jill

Mám pro Vás info ohledně nové knihy Jillian Michaels, která již brzy vyjde v češtině!☺ Nakladatelství ANAG mě právě informovalo, že cca 30.4. kniha půjde do tisku a vyjít by měla v půlce května. 
A o čem bude tato kniha?
Kniha Udělejte radikální řez – 30denní dietní a fitness plán pro vaše silnější a sexy já
vás zavede dál rychleji než kterýkoliv jiný kondiční program. Jste v dobré kondici, ale bojujete s posledními 5 až 10 kily, která stojí mezi tím, kdy vypadáte velmi dobře, a tím, kdy vypadáte neuvěřitelně? Máte v diáři akci, na které byste chtěli vypadat tak, že lidem okolo spadne brada? Nebo byste prostě jen chtěli vidět, jak by to vypadalo, kdybyste měli nejlepší tělo v životě? Pak potřebujete objevit Jillianiny tréninkové metody. Program Udělejte radikální řez vám umožňuje: určit svůj unikátní tělesný a metabolický typ (máte rychlé, pomalé, nebo vyrovnané spalování?) a přizpůsobit si stravovací plán, který je pro vás dokonalý, naučit se mentální techniky, které skvěle posilují vaši sebedůvěru a zostřují vaše zaměření na úspěch, rozvinout sílu, ohebnost, koordinaci a vytrvalost, dosáhnout úrovně, o které jste si nemysleli, že je možná.
cca 390 stran, 370Kč

PŘEDOBJEDNAT KNIHU MŮŽETE ZDE

2 komentáře:

  1. To je super, že vyjde další knížka :-) Akorát jsem se pořád ještě nějak nedostala k té předchozí :-( Ale zato jsem teď začla číst Winning by losing :-)

    OdpovědětSmazat
  2. Těším se až se do knížky začtu - její knížky vždycky dokážou krásně motivovat :-)

    OdpovědětSmazat